SPA un KOSMETOLOĢIJA

Lielupe SPA centrs ir vieta, kur atjaunot spēkus, parūpēties par savu labsajūtu un gūt iedvesmu. Plašais piedāvājumu klāsts ir izstrādāts balstoties uz labākajām SPA tradīcijām. Senatnīgās dziedniecības un relaksācijas metodes un zināšanas tiek apvienotas ar mūsdienu iespējām, tādā veidā sniedzot Jums neaizmirstamu SPA pieredzi ikvienā dzīves situācijā.

Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu plašo ķermeņa un sejas masāžu klāstu, kuru ar prieku nodrošina mūsu daudzpusīgā un talantīgā masāžas terapeitu komanda.

LŪDZAM IEVĒROT

REZERVĀCIJA & ATCELŠANA
Lai rezervētu procedūru, lūdzam sazināties telefoniski, e-pastā vai uz vietas konsultējoties ar SPA recepcijas personālu, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko procedūru. Ņemiet vērā, ka procedūra ir garantēta, ja tā ir rezervēta iepriekš un saņemts apstiprinājums no viesnīcas. Rezervācijas atcelšanas vai pārcelšanas apstiprināšanai ir nepieciešams līdz 12 stundām vai līdz 2 stundām, ja rezervācija veikta tajā pašā dienā. 

IERAŠANĀS
Rekomendējam ierasties 15 minūtes pirms procedūras sākuma, lai atslābinātos un sagatavotos procedūrai. Ierašanās pēc rezervētā laika var samazināt procedūras ilgumu.

KLUSUMA IEVĒROŠANA
SPA telpās lūdzam ievērot klusumu, cienīt citu viesu privātumu un skaļi nesarunāties. Elektroniskās ierīces lūdzam ieslēgt klusuma režīmā vai izslēgt.

APĢĒRBS
Viesiem pieejami peldmēteļi un vienreizlietojamās čības. Pirms procedūras rekomendējam apmeklēt dušu. 

VESELĪBA
Rezervējot procedūru, lūdzam brīdināt mūsu personālu par grūtniecību vai jebkādām alerģijām. Viesiem ar paaugstinātu asinsspiedienu, sāpēm sirdī un citām medicīniskām problēmām, kā arī grūtniecēm lūgums konsultēties ar ārstu. Lūdzam brīdināt SPA terapeitu par jebkādām veselības problēmām. Pirms jebkuras procedūras vai pakalpojuma izmantošanas lūdzam aizpildīt SPA anketu. 

NOTEIKUMI BĒRNIEM
Bērni līdz 16 gadu vecumam SPA centru apmeklē pieaugušo uzraudzībā. Izņemot gadījumus, kad bērns apmeklē iepriekš rezervētu procedūru. 

PERSONĪGĀS MANTAS
SPA procedūras laikā iesakām noņemt visas rotaslietas. SPA administrācija neuzņemas atbildību par dārglietām, naudu un citām personīgajām mantām, kas var nejauši nokļūt grūti pieejamās vietās vai tikt sabojātas procedūras laikā.

DARBA LAIKS
I-V 10:00-21:00
VI-VII 09:00-21:00
Ar iepriekšēju rezervāciju. Bērniem līdz 12 gadiem jābūt pieaugušo pavadībā.

+371 26539902
wellness@semarahhotels.com

PIETEIKUMS

  Kartes

  Informācija
  Autostāvvieta

  01.09.-31.03
  bezmaksas pēc pieejamības

  01.04.-31.08.
  1h – 1,5€, 24h – 5€