Par viesnīcu tīkla «Semarah Hotels» darbību

PAR VIESNĪCAS DARBĪBU

 

Uz laiku tiek slēgta viesnīca «Lielupe»

Viesu veselības un drošības apsvēruma dēļ uz Latvijas valdības noteiktās ārkārtas situācijas laiku no 2021. gada 22. oktobra līdz 15. novembrim, «Semarah Hotels» uz laiku aptur viesu uzņemšanu viesnīcā «Lielupe».

Par rezervācijas datumu pārcelšanu lūdzam sazināties ar rezervācijas nodaļu. Lūdzam ņemt vērā, ka izmitināšanas pārcelšanai tiks piedāvāti datumi pēc numuru pieejamības viesnīcā.

REZERVĀCIJA

I-V: 9:00 – 17:00 | +371 66119339 | [email protected]

KONFERENCES UN PASĀKUMI

+371 26445079 | [email protected] | [email protected]

 

WELLNESS CENTRA ABONEMENTU PAGARINĀŠANA

  • Lielupes Wellness centra abonementi, kas derīgi 21.10.2021., tiks pagarināti un tos varēs izmantot sev piemērotākā laikā līdz 20.12.2021.

 

DĀVANU KARŠU PAGARINĀŠANA

  • Elektroniskās dāvanu kartes, kurām derīguma termiņš beidzas laika posmā no 21.10.2021. līdz 15.11.2021., tiks pagarinātas. Lai pagarinātu dāvanu kartes termiņu, lūgums sazināties ar mums, rakstot e-pastu [email protected]
  • Stockmann Trako Dienu 2021. gada rudens akcijas laikā iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš tiek pagarināts līdz 30.04.2022.

 

Pateicamies par Jūsu sapratni un sadarbību!

Semarah Hotels komanda

 

 

 

HIGIĒNA UN DROŠĪBA VIESNĪCĀ «LIELUPE»

Lūgums ievērot sociālo distanci 2 metri un veikt roku dezinfekciju.

PERSONĀLA DARBA VIDE
Personālam tiek nodrošināti individuālie aizsardzības līdzekļi: maskas, cimdi un roku tīrīšanas līdzekļi. Darbvietas tiek regulāri dezinficētas un personālam regulāri tiek veikta temperatūras pārbaude.

VIESU DROŠĪBAI
Viesiem arī turpmāk būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi sabiedriskās telpās. Klientu apkalpošanas punktos ir uzstādīti aizsargājošie ekrāni. Viesnīcā netiek uzņemti viesi pašizolācijai.

ATTĀLUMA IEVĒROŠANA
Ievērojot drošību un nepieciešamo attālumu slēgtās telpās, tiek ierobežots viesu skaits. Grīdas marķējums tiks izmantots kā ceļvedis nepieciešamā attāluma ievērošanai.

TELPU TIRĪBA
Ir uzlabots un palielināts dezinfekcijas un koplietošanas telpu tīrīšanas biežums. Ir izstrādātas stingrākas vadlīnijas un ir noteikta iekšēja pārbaude.

NUMURU TĪRĪBA
Numuriem ir izstrādāti tīrīšanas protokoli ar paaugstinātu uzmanību dezinfekcijai saskarsmes zonām, piemēram, durvju rokturi, telefons, skapja durvis, televizora tālvadības pults, gaismas slēdži, pogas. Lai mazinātu personīgo saskarsmi ilgākas atpūtas laikā, numuru tīrīšanas biežums tiek samazināts līdz vienai reizi trijās dienās.

ĒDINĀŠANA
Uzlaboti pārtikas drošības standarti un protokoli pārtikas pieņemšanā, apstrādē un apkalpošanā. Tiek nodrošināta ēdienu piegāde numurā.

Rezervācija